تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : رضا استادی
حوزه : اسلایدر, فرهنگ
شماره : 3255
تاریخ : 20 آذر, 1395 :: 6:11
شبکه بانکی در خدمت فروشندگان فیلم‌های +18 سینما مثبت: خرید و فروش اینترنتی این روها به امری رایج تبدیل شده و از «شیر مرغ» تا «جان آدمیزاد» در فضای مجازی قابل معامله است. متاسفانه این روزها عرضه کنندگان آثار غیراخلاقی و فیلم‌های مستهجن نیز با بهره گیری از خلاءهای موجود در این فضا اقدام به عرضه آثار خود در این فضا و کسب درآمد نموده‌اند.

شبکه بانکی،فروشندگان فیلم‌های +18،فیلم های +18،سینما مثبت، سینماپلاس،پلاس،فروش فلیم های غیر اخلاقی،سینمامثبت،سینماپلاس،پلاس، plus

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت، چندی پیش یکی از مسوولان قضایی کشور نسبت به ارائه خدمات بانکی به سایت‌های شرط بندی اعتراض کرد و بابت ورود پول‌های نامشروع و غیرحلال به بانک‌ها و آمیخته شدن آن با پول مردم به شدت هشدار داد اما ای کاش این مقام قضایی می‌دانست که این روزها خرید فیلم‌های غیراخلاقی نیز متاسفانه به یکی از خدمات معمول شبکه بانکی تبدیل شده است.

شیوه کار چگونه است؟

عرضه کنندگان چنین فیلم‌هایی ابتدا ایمیل‌هایی با عنوان «فقط افراد بالای 18 سال» را به صورت انبوه ارسال می‌کنند. این ایمیل‌ها حاوی تصاویر زنان و مدل‌های جنسی است. پس از ارسال انبوه چنین ایمیل‌هایی، از مقطعی به بعد در لابلای تصاویر مذکور، این آگهی دیده می‌شود. با کلیک بر روی لینک آگهی مذکور شما وارد سایتی می‌شوید که در بالای آن عبارت «خرید حجم دانلود» مشاهده می‌شود. در ادامه نیز مانند مراحل ساده یک خرید اینترنتی عمل خواهید کرد و با انتخاب درگاه بانک مور د نظر، خرید را انجام خواهید داد.

شبکه بانکی،فروشندگان فیلم‌های +18،فیلم های +18،سینما مثبت، سینماپلاس،پلاس،فروش فلیم های غیر اخلاقی،سینمامثبت،سینماپلاس،پلاس، plus

ممکن است بانک‌های کشور عنوان کنند از این مسئله خبر نداشته و یا اینکه دریافت کننده این خدمات بانکی، درگاه‌های مورد نظر را برای کار دیگری دریافت کرده و حالا از آن سوء استفاده نموده است. امید است حالا با اطلاع از این مسئله، نسبت به مسدود کردن این حساب‌ها اقدام نمایند.

اطلاعات مربوط به این سایت و لینک‌های آن در اختیار سینما مثبت بوده و در صورت لزوم به بانک‌ها و مسوولان قضایی ارائه خواهد شد.

© 2018 تمام حقوق این سایت برای سینما پلاس محفوظ می باشد.